Naujienos

Kibermanas – kompiuterinė, biuro, buitinė technika, apsaugos sistemos, mobilūs telefonais…

Mūsų įmonė prekiauja įvairia kompiuterine ir biuro technika, programine ir tinklo įranga, apsaugos sistemomis, buitine technika, mobiliais telefonais ir navigacijomis, aptarnaujame daugeliui įmonių kompiuterinę įrangą, remontuojame ir atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.
 
Įmonė nors ir nėra didelė, tačiau turinti didelią patirtį ne tik pardavimų srytyje, tačiau sėkmingai vykdome veiklą paslaugų ir aptarnavimo sferoje. Turime virš 50 įmonių ir privačių asmenų, kurie patikėjo mums savo kompiuterinės įrangos ir tinklo priežiūrą. Taip pat mus pastebi ir palčiose internetinėse platybėse ir tai tik dar daugiau motyvuoja stengtis dirbti kokybiškai.
 
Gal mūsų įmonė ir nesiūlo žemiausią kainą, tačiau visada siūlo tik kokybiškus ir garantinius įsipareigojimus turinčius produktus ir paslaugas. Mūsų devizas geriau parduosime šiek tiek brangesnę prekę ar paslaugą, bet kokybės ir garantijos atžvilgiu pirkėjas sutaupys savo laiką ir pinigus.
 
Įmonė dirba tik su sertifikuotais didžiausiais Lietuvos bei užsienio didmeninės prekybos tiekėjais, todėl mes galime pasiūlyti konkurecingą kainą, kokybę ir garantinius įsipareigojimus. Taip pat esame sertifikuoti ESET antivirusinės programos produktų platintojai, materialinių vertibių ir buhalterinės apskaitos programos “CENTAS” platintojai, Kaspersky antivirusinės programos produktų platintojai, Microsoft programinės įrangos platintojai, D-Link programinės ir tinklo įrangos platintojai, ACER produktų pardavimo ekspertai, MSI žaidimų kompiuterių sertifikuoti platintojai ir kt.
 
www.kibermanas.lt

0