Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Lateko lizingas“ savo veiklą pradėjo 2001 metais, kuomet kilo idėja sukurti įmonę, teikiančią finansavimo paslaugas fiziniams asmenims. Idėja gimė Rygoje, kur sėkmingai veikia akcinė bendrovė „Lateko lizings“, panašaus pobūdžio paslaugas siūlanti Latvijos rinkai.

Jau 2002 metais UAB „Lateko lizingas“ galėjo didžiuotis puikiais veiklos rezultatais ir gebėjimu konkuruoti su didžiosiomis lizingo bendrovėmis bei komerciniais bankais. Tai paskatino mus, nepatyrusius rinkos dalyvius, žengti tvirtus žingsnius bei ieškoti prekių ir paslaugų, kurios būtinos kasdienėms vartotojų reikmėms tenkinti, tačiau kurių dar niekas neišdrįso finansuoti. UAB „Lateko lizingas“ pirmoji Lietuvoje ėmėsi medicininių paslaugų (odontologijos, odos ir lazerinės chirurgijos ir pan.) finansavimo, taip pat įžengė į turizmo paslaugų finansavimo sritį. Šalia įprastų išperkamosios nuomos sferų, tokių kaip buitinė ir kompiuterinė technika, garso ir vaizdo aparatūra, šios veiklos sritys atrodė itin egzotiškai, tačiau UAB „Lateko lizingas“ bandymas pažvelgti į vartotojų reikmes per platesnę prizmę puikiai pasiteisino.

Keičiantis situacijai rinkoje, pastebėjome, kad vis daugiau mūsų klientų teiraujasi apie vartojimo kreditus, todėl 2009m. ir nusprendėme pradėti teikti šią paslaugą. Gauti grynieji pinigai suteikia didesnę galimybę realizuoti savo norus ar išspręsti iškilusias finansines problemas. Mūsų kompanija Jums pasiūlys geras ir sąžiningas finansavimo sąlygas, įvertins Jūsų galimybes grąžinti kreditą

Kviečiame bendradarbiauti

UAB “Lateko lizingas” kviečia tapti mūsų įmonės tarpininku, teikiant paskolas. Jei Jus sudomino šis pasiūlymas, mielai kviečiame prisijungti prie mūsų partnerių visoje Lietuvoje.

Atsiųskite mums savo įmonės veiklos aprašymą el. paštu info@lateko.lt arba lizingas@lateko.lt
Mes būtinai su Jumis susisieksime.

icon4Jei turite klausimų, skambinkite tel. +370 616 97 748 arba rašykite el. paštu info@lateko.lt